Filmdeki müstehcen anları olay olmuştu! ‘Çekilen her sahneye rıza gösterdi’

Dijital bir platformda yayınlanan ‘Wednesday’ dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran 21 yaşındaki Jenna Ortega, ‘Miller’s Girl’ adlı yapım için 52 yaşındaki meslektaşı Martin Freeman ile kamera karşısına geçti.

Aralarında 31 yaş fark bulunan iki ünlü ismin filmde cinsellik içeren sahnelerde birlikte yer alması, izleyicilerden tepki çekti. Konuyla ilgili rahatsızlıklarını dile getiren sosyal medya kullanıcıları, müstehcen sahneleri ‘iğrenç’ olarak nitelendirdi.

“HER SAHNEYE RIZA GÖSTERİLDİĞİNDEN EMİN OLDUK”

Yapımın mahremiyet koordinatörü Kristina Arjona, DailyMail.com’a yaptığı özel açıklamada; hiçbir noktada Ortega’nın ‘sınırlarının aşılmadığı’ konusunda ısrar ederek şöyle konuştu:

Bu süreç boyunca pek çok kişi, rahat olduğu şeylerden emin olmak için Jenna ile etkileşim halindeydi ve zaten o da ne yapmak istediği konusunda çok kararlı ve çok emindi. Benim işimin bir parçası da onun kararlarını desteklemek. Oyuncularımın konfor seviyesi neyse ona uyum sağlıyorum, özellikle de başroller arasında büyük bir yaş farkı olan böyle bir yapımda. Sürekli olarak her şeyi kontrol ettiğimizden, hiçbir noktada sınırların aşılmadığından ve çekilen her sahneye rıza gösterildiğinden emin oluyorum.

EKİP ARASINDA BOLCA TARTIŞMA YAPILMIŞ

Arjona, söz konusu sahneler çekilmeden önce oyuncular ve ekip arasında bolca tartışma yapıldığını ve patronlara neyin ‘çok fazla’ olduğu konusunda fikir vermek için test izleyicilerinin de kullanıldığını da söyledi.

FİLMİN KONUSU

Martin Freeman, 26 Ocak’ta gösterime giren filmde tanınma girişimleri başarısızlığa uğradıktan sonra öğretmenliğe yönelen yazar Jonathan Miller rolünü üstleniyor. Jenna Ortega ise 18 yaşındaki Cairo Sweet karakterine hayat veriyor.

Psikolojik gerilim türündeki film, Cairo ve Jonathan’ın çok karmaşık ve uygunsuz ilişkisine odaklanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x