PS Plus Essential Şubat 2024 Oyunları Duyuruldu

Sony tarafından PS Plus Essential Şubat 2024 ücretsiz oyunları açıklandı. Duyurulan oyunlar ise Foamstars: Rollerdrome ve Steelrising. Bu anlamda maalesef bu ayki oyunlar biraz zayıf kalmış diyebiliriz.

Yeni 4v4 çevrimiçi parti nişancı oyunu Foamstars’da arazi oluşturmak, arenada yüksek hızda gezinmek için kaygan yüzeyler oluşturmak, düşman saldırılarına karşı savunmaya yardımcı olmak veya rakipleri alt etmek üzere görüş noktaları oluşturmak için köpük kullanıyorsunuz. Oyunda ilginç ve renkli sporculardan oluşan bir kadro arasından seçim yapacak ve birden fazla oyun modunda yarışacaksınız.

Rollerdrome ise Roll7’den eşi benzeri olmayan, yüksek oktanlı bir üçüncü şahıs nişancı deneyimi olarak lanse ediliyor. Acımasız kan sporu Rollerdrome’da çağrıştırıcı bir retrogelecekte geçen akıcı hareketlerle içgüdüsel dövüşe hazır olmanız gerekiyor. Öldürmelerin sağlık kazandırdığı ve çivileme hilelerinin size cephane sağladığı bu yoğun nişancı-kaykaycı melezinde tarzınızla hükmedeceksiniz.

Son olarak Steelrising adlı aksiyon RPG, Fransız Devrimi’nin robotik bir ordu tarafından bastırıldığı alternatif bir tarih olan Paris’te geçiyor. Gizemli bir robot başyapıtı olan Aegis olarak sokaklarda, çatılarda, mahallelerde ve kalelerde savaşacak ve keşfe çıkacaksınız. Oyunda karmaşık olduğu kadar affetmez de olan teknolojik harikalara karşı acımasız ve yoğun mücadele vereceksiniz.

Bu ay ayrıca PS Plus abonelerine özel olarak Fall Guys İkonlar Paketi sunuluyor. Böylece Fall Guys’ta Ratchet, Clank ve Aloy olarak görünebileceksiniz. Ek olarak çeşitli kozmetikler de sizin olacak.

Yeni PlayStation Plus ücretsiz oyunları 6 Şubat tarihinde oyuncularla buluşacak. Bu tarihe kadar PS Plus Essential Ocak 2024 oyunlarını kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

  • Foamstars (PS4, PS5)
  • Rollerdrome (PS4, PS5)
  • Steelrising (PS5)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x